אודותינו

זהו האתר המרכזי בישראל לכל מה שרציתם לדעת על העולם השטוח ומה אשר מביא אותנו לגלות שכל מה שהמדע המודרני לימד אותנו אי פעם אודות העולם הינו שגוי מיסודו במקרה הטוב ומעוות, לגמרי במכוון, במקרה הרע.

אנו כאן בכדי לשאול את השאלות ולמלא תפקיד ראוי בסיוע לעולם למצוא את האמת. אנו ממליצים לכל אחד לעשות את המחקר בעצמו, ולשאול שאלות ולחפש תשובות. כמעט לכל פוסט ומאמר ניתן להגיב והתגובות יעברו תהליך אישור של מנהל האתר. אנו בהחלט בעד דיון פורה, מדעי, ענייני ומנומס, אך לא נאשר תגובות המכילות שפה לא נקיה או שאינן לעניין הפוסט.

אנו כאן בכדי לרכז את כל המידע מכל העולם בנושא גדול ומורכב זה ולתרגם אותו בשלבים עד כמה שנוכל. בשלב ראשון רוב הסרטונים יהיו באנגלית ועם הזמן יוחלפו בסרטונים עם כתוביות או מדובבים. נשתדל לספק לכל סרטון תקציר שיסביר במה הוא עוסק ונצרף בכל נושא כמה סרטונים ממקורות שונים ככה שניתן יהיה לקבל מידע נוסף, שכן נושא זה רחב וישנם מאות סרטונים טובים.

אנו נשתדל להביא בפניכם את המידע מהמקורות הטובים ביותר ונשמח לקבל משוב מכם בקשר לסרטונים אותם תרצו לראות מתורגמים וסרטונים שאף תרצו להוסיף.

אנו מזמינים אתכם להירשם ולשתף אותנו בחווית הגילוי שלכם באם מצאתם את עצמכם כבר “פלט ארת׳רס” ואינכם יכולים יותר לדמיין כדור מסתובב. האתר הינו פתוח לכולם, לחקור את הנושא, להעיר הערות והכי חשוב- לחקור בעצמכם לעצמכם ולשאול שאלות.

 

אנחנו יכולים לפתוח עבורכם את הדלתות אך רק אתם יכולים לעבור בהן.

 

מאחלים לכם מסע מהנה והתעוררות מהירה.

FlatEarth – IL

 

2 תגובות בנושא “אודותינו”

  1. My daughter I introduced me to this train of thought about 8 months ago and I at first scoffed at this, however after doing my own research and looking at this with open eyes and mind, I am of the conclusion that this is correct. None of what we have been feed over the years makes any sense. I appreciate all of the videos and research being done by your group and others that are trying to show how we’ve been deceived for so long. t

כתיבת תגובה