כולם אומרים “לי זה לא יקרה”.

לאחר שנים של התבוססות בשמועות על קונספירציות, החקר וההתעניינות הגעתי לשלמות מסוימת לגבי מה אני יודע. מזה קונספירציה ומה זה אמת. התעמקתי עד לפרטי פרטים באסטרונומיה, אכלתי את כל תכניות המדע, קראתי וצילמתי. תופעת החייזרים והצלחות המעופפות הפכה אצלי לאפשרות כמעט ודאית, מעט מאד חורים נשארו לי בכל התאוריות, שיננתי הכל. הכל היה על מי מנוחות רק משהו תמיד לא הסתדר לי…מה החירטות עם ה 9\11…הירח עושה קולות של לווין מלאכותי ולא ייתכן שהם נחתו עליו…החייזרים לא ברור עם הם כאן או מטיילים בחלל. דבר נוסף, היה תמיד ברור לי שיש בעיה עם הדת, שטיפת המוח שלהם והשקרים שהם כל הזמן מספרים לנו. 

יום אחד בתחילת 2015 בטיול היומי שלי ברשת ניתקלתי בסרטון שמסביר על העולם השטוח, פרספקטיבה בציורים פשוטים, העולם שטוח השמש מגיעה עד לרגליים שלך…המשטח שטוח…אני ממשיך…קרני השמש לא יורדות ישר (כך שוכנעתי להאמין!) אלא מתחברות אל השמש…והיא קרובה…צילומי גובה מראים אופק שטוח בגובה עיניים…!!!בווום!!!…העולם שטוח. זה היה מהר, חד ואכזרי. 

יצאתי כמו האביר על הסוס להציל את נסיכת הכדור התכולה. נשבעתי לבדוק, לדקדק ולהוכיח שהעולם הוא עגול הרי לא יתכן שכל מה שלמדתי להאמין הוא שקר, בטח תוך שבוע אני חוזר ל”סטאר טרק”.

השבוע עבר והבנתי שאין תמונות אמת של כדור הארץ זה רק ציורים גם ברור שה”רוברים” על מאדים זה מבוים ואפילו ברמה נמוכה. העולם שטוח וגיליתי גם את ניסויי מייקלסון ומורלי (האדמה לא בתנועה) וזהו. המוח שלי כמו גומי שנמתח יתר על המידה לא חזר יותר למקומו מלפני שבוע. מפחיד!

אל דאגה. ההתרונות הגלומים בגילוי הזה עולים אלפי מונים על שטיפת המוח של קופרניקוס, הכנסיה, ניוטון, אינשטיין…בעולם של אלה אנחנו גרגר עשן באבק הקוסמי האין סופי (עבדים חסרי משמעות). בעולם החדש ישן הכל בנוי במיוחד בשבילך, אלהים הוא פה קרוב, בפנים ומעלינו…הכל בנוי לשגשג כברירת מחדל. זאת מתנה ואנחנו מרכז העיניינים.

ברוכים הבאים למחילת הארנב העמוקה ביותר שתיכנסו אליה בחייכם. בהצלחה לכולם.

 

 

כתיבת תגובה