הסדרה של בריאן אוסטין למברט אשר מבוססת על הממצאים שנחשפו בסדרת פרימר פילדס ומביאה לנו את המודל האלקטרומגנטי המלא של העולם בו אנו חיים. מומלץ לראות את שני הסדרות ועדיף קודם עם פרימר פילדס על מנת לקבל הבנה עמוקה יותר למה שבריאן מסביר בסדרה שלו. אלו חומרים שאינם קלים לעיכול ואם אינכם מוכנים לקחת את הגלולה האדומה אז עדיף שתעזבו את הדף הזה עכשיו. אנו לא טוענים שיש לנו את כל האמת או שזוהי האמת השלמה במלואה אבל אנחנו כן טוענים שאלו חלקים גדולים ומרכזיים מאוד בפאזל העצום והמורכב שנקרא העולם השטוח או כמו שאני מעדיף לקרוא לו העולם המישורי. למי שרוצה לראות את פרימר פילדס קודם שיגלול למטה ולמי שכבר מכיר וראה את מוזמנים לצפות בבריאן מחבר לנו הרבה נקודות מענינות.

דויד להפוינט, דצמבר 17, 2012 פרסם את סדרת הממצאים שלו בסדרת סרטונים אשר מרעידה את אמות הסיפים של הפיזיקה התאורתית עד שורשן על ידי תאוריה חדשה של כוחות הנמצאים בבסיסו של כל חומר. אתם תודהמו לגלות איך הכיפה המגנטית שנמצאת במאיץ החלקיקים בסר”ן, שוויץ, משמשת ליצירת שמש מלאכותית מפלזמה בגודל של מאה מילימטר עם הילת דיסקה שטוחה של פלזמה מסביבה. כך צלומי הפלזמה מובאים אליכם ללא שום עריכה או שינוי מלבד מהירות. במילים אחרות, זהו הדבר האמיתי, קשה להאמין אבל זו האמת.

זהו סרטון נוסף שמתחבר למדע השדות הראשוניים והמערכת האלקטרומגנטית של הבריאה אך לא רק. קבוצת FE CORE של סטיב טורנס, מייק קאוונאו, ודר. זאק מביאה לכם סרטון שכולו ויזואלי ונועד להמחיש את המדע הזה בפעולות של הבריאה, המאורות, הרקיע ואיך הכל עובד ע”פ ניחוש מלומד והגיון בריא.